Dovolenka 2024 s CK Globtour, Last minute, Zájazdy

Vaša skvelá dovolenka
pre predajcov
vstup

Dovolenka all inclusive v Chorvátsku

Dovolenka all inclusive v Chorvátsku: oddych na piesočnatých plážach


Chorvátsko, je jednou z najpopulárnejších destinácií pre letnú dovolenku. Ak hľadáte spôsob, ako si túto destináciu vychutnať bez starostí a pohodlne, zvážte výber "all inclusive" hotelov v Chorvátsku.

Dovolenka all inclusive: Čo to znamená?


Dovolenka all inclusive je výbornou voľbou pre tých, ktorí si chcú naozaj oddýchnuť a nechcú mať žiadne starosti. Táto forma dovolenky zahŕňa ubytovanie, stravovanie, alkoholické či nealkoholické nápoje a často aj rôzne zábavné aktivity, všetko za jednu pevnú cenu. To znamená, že nemusíte premýšľať o rozpočte, nemusíte sa starať o to, kde sa budete stravovať, a môžete sa sústrediť na to, čo je pre vás skutočne dôležité - oddych a zábava.


All Inclusive dovolenka v Chorvátsku s piesočnatými plážami


Aj keď sa Chorvátsko pýši prevažne kamenistými plážami nájde sa aj množstvo all inclusive rezortov, ktoré sa nachádzajú na pobreží Jadranského mora s piesočnatými plážami. Medzi obľúbené destinácie patria Makarska a Rabac. Tieto oblasti ponúkajú krásnu prírodu, mnoho zábavy a úchvatnú historickú architektúru, čo z nich robí ideálne miesto pre skvelú dovolenku.

Makarska


Makarska je letovisko, ktoré láka dovolenkárov národným parkom Biokovo a svojou širokou ponukou krásnych piesočnatých pláži. Pláže Makarskej sú kamienkovo-piesočné a obklopujú ich borovicové lesy. Dno sa na väčšine pláží zvažuje pozvoľne čo znamená, že rodiny s deťmi i neplavci si môžu užiť aj plytkú vodu. Na našej webovej stránke nájdete hotely na Makarskej, ktoré sa nachádzajú v blízkosti pláže. Odporúčame vám pozrieť hotel Makarska (Rivijera) Sunny Resort.
Pre milovníkov prírody a športu je národný park Biokovo ideálne miesto na turistiku a objavovanie divokých krajín Chorvátska. Týči sa nad mestom a ponúka úchvatné výhľady na more, okolitú krajinu a dlhé pobrežie. Pre tých, ktorí sa chcú vybrať na dovolenku autom, je to ideálna voľba. Môžete si užiť krásnu jazdu popri pobreží a zastaviť sa na scénických miestach.

Rabac


Rabac, malebné prímorské letovisko na východnom pobreží Istrie v Chorvátsku, ponúka návštevníkom niekoľko fascinujúcich zážitkov, najmä pre tých, ktorí uprednostňujú dovolenku autobusom a zároveň túžia po krásnej pláži.
Rabac je známy pre svoju úchvatnú piesočnatú pláž Sv. Andrea, ktorá každé leto priláka návštevníkov z celého sveta. Jemný piesok a jasné modré more tvoria ideálne prostredie pre oddych, opaľovanie a rôzne plážové aktivity. Okrem oddychu na pláži môžete využiť možnosť vyraziť na výletnú loď a preskúmať okolité ostrovy a prímorské scenérie. Tieto výlety ponúkajú nádherné výhľady a umožňujú vám objaviť skryté poklady regiónu.
Cestovanie do Rabacu autobusom je výborným spôsobom, ako prísť do tohto letoviska s minimálnymi starosťami o premávku a parkovanie. Z našej ponuky hotelov na Rabaci, ktorú nájdete na našom webe si určite vyberiete vašu vysnívanú dovolenku.


Dovolenka all inclusive autobusom alebo autom


Ak sa obávate vysokých nákladov na letenky alebo jednoducho preferujete cestovanie autobusom alebo autom, nebojte sa - all inclusive dovolenky sú dostupné aj pre tých, ktorí cestujú vlastným autom alebo autobusom. Mnohé rezorty v Chorvátsku majú parkoviská a sú dobre prístupné.
Cestovanie autom poskytuje úplnú slobodu a flexibilitu pri plánovaní dovolenky a jej zastávok. Môžete si naplánovať vlastný čas a trasu podľa vašich preferencií a objavovať zaujímavé miesta mimo bežných turistických miest.
Naopak dovolenka autobusom môže byť výhodná pre tých, ktorí chcú ušetriť peniaze na doprave a investovať ich do iných aspektov dovolenky ako je zábava či nákupy.
Dovolenka all inclusive v Chorvátsku je skvelý spôsob, ako zažiť túto krásnu krajinu bez starostí o organizačných záležitosti. S našou ponukou destinácií a hotelov “all inclusive” v Chorvátsku a rôznymi možnosťami dopravy si môžete plne vychutnať svoj čas na chorvátskom pobreží. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre Makarsku, Rabac alebo iné miesto, budete mať príležitosť zažiť nádhernú dovolenku pri mori a užiť si všetky kúzla Chorvátska.