Vaša skvelá dovolenka
pre predajcov
vstup

privát Bruno  

Chorvátsko

Kvarner

Crikvenica

Zobrazit galerii
Novinka!
Informácie o ubytovaní Výlety O stredisku Recenzie

Oficiálna kategória

Poloha:

1. a 2. poschodie privátneho domu, v tichej časti Crikvenice, 700 m od centra mesta, 50 m od najbližšej reštaurácie a 100 m od obchodu. Majiteľ býva v dome na poschodí.

Popis a pláž:

200 m od mora a najbližšej pláže, pláž štrkovo kamenistá. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok

Vybavenie:

parkovanie, grill, SAT TV, Wifi pripojenie zdarma. Domáce zvieratá povolené za poplatok 6 €/deň - PLATBA NA MIESTE

Ubytovanie:

APP/8+2 - 1. poschodie - kuchyňa s jedálňou, spálňa s manželskou posteľou, terasa, kúpelňa s vaňou a WC. Medziposchodie - kúpelňa so sprchou/WC, spálňa s dvomi oddelenými posteľami. 2. poschodie - 2 spálne s manželskou posteľou a tretím lôžkom, jedna s balkónom, druhá s terasou a výhľadom na more.

Strava:

bez stravy, možnosť varenia

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, kaviarničky a disco v stredisku

Upozornenie:

Registračný poplatok - 5 €/osoba/pobyt - PLATBA NA MIESTE

Najobľúbenejšie výlety:

PLITVICKÉ JAZERÁ Skladajú sa z 15 menších jazier, ktoré sú kaskádovité. Rozloha parku je 200 km. Jazerá sú medzi sebou previazané vodopádmi. Najväčšie a najhlbšie jazero (46 m hlboké) je Kozjak.

Popis:

Mesto, ktoré má viac ako storočnú tradíciu v oblasti cestovného ruchu. Celé mesto je v skutočnosti riviéra s reťazou prepojených miest. Bolo pomenované po kostole ( Crikvenica ) pavlínského kláštora založeného v roku 1412 Nikolom Frankopan na delte Dubracine. Počas letných mesiacov sa tu koná veľa akcií, happeningov, koncertov, módnych prehliadok, výstav a tradičných slávností. Zábava začína skoro ráno na jednej z mnohých krásnych piesočnatých pláží a pokračuje v mnohých diskotékach. Môžete sa tešiť na jazdu na bicykli, minigolf, stolný tenis, plachtenie, paragliding, futbal, bowling, paintball, potápanie, turistiku, jazdu na vodnom skútri, vodné lyžovanie a mnoho ďalších aktivít v tomto meste.

Výsledné hodnotenie klientov

Novinka!