Mobile home Centinera Pula - Banjole

Vaša skvelá dovolenka
pre predajcov
vstup

Mobile home Centinera  

Chorvátsko

Istria

Pula - Banjole

Zobrazit galerii
vypočítať konečnú cenu

práve si prezerá ľudí

9,1 vynikajúce
2 x hodnotené

Recenzie

Boli sme veľmi milo prekvapení. Domy sú pekné a dobre vybavené. Sú blízko pláže s krištáľovo čistou vodou. Okolie čisté a udržiavané. Dobrá voľba pre strávenie rodinnej dovolenky. Išli by sme znova.
Juliana
zobraziť všetky recenzie
Vypočítajte konečnú cenu zájazdu

Zvoľte dopravu

Informácie o ubytovaní Na mape Výlety O stredisku Recenzie

Oficiálna kategória

* * *

Poloha:

v tichom malom letovisku BANJOLE vzdialenom 6 km od Puly smerom na Medulin a Premanturu

Popis a pláž:

hotelový komplex pavilónového typu tvoria štyri dvoj- až štvorposchodové pavilóny (Marko, Luka, Igor a Lana) • súčasťou komplexu sú apartmány v mobilných domčekoch MOBIL HOME (deluxe) • rezort sa rozprestiera na jednom z mnohých polostrovčekov, obklopený zeleňou, v bezprostrednej blízkosti mora a pláže • je vhodný na strávenie príjemnej a pokojnej rodinnej dovolenky • pláže sú prírodné štrkové aj skalnato-kamenisté • v jednej časti je štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora • ležadlá aslnečníky za poplatok

Vybavenie:

centrálna klimatizovaná recepcia • centrálna klimatizovaná reštaurácia • bar s terasou priamo na pláži • krytý bazén s morskou vodou (funkčný iba do 4.6. a od 10.9.) • pre klientov v MOBIL HOME WiFi pripojenie a parkovanie v areáli v cene

Ubytovanie:

MOBIL HOME DE LUXE 4+2 – apartmány pre 4-6 os. (37m2), majú dve 2-lôžkové spálne (jedna s manželskou posteľou, jedna s oddelenými posteľami), obývaciu miestnosť s 2-ma prístelkami (rozť. lôžka), dve kúpeľne so sprchou a WC, plne vybavený kuchynský kútik, SAT-TV, klimatizácia, zastrešená terasa (18m2) s ležadlami a stolíkom, uteráky, posteľné prádlo, parkovanie a WiFi (v cene)

Strava:

bez stravy, smožnosťou varenia, resp. s možnosťou priplatenia stravovania.Raňajky formou bufetu 11 €/os./deň, pre dieťa do 3 rokov ZDARMA,dieťa 3-9,99r. 5,50 €/os./deň - platba na mieste. Večere formoubufetu 20 €/os./deň, pre dieťa do 3 rokov ZDARMA, dieťa 3-9,99r.10 €/os./deň - platba na mieste

Šport a zábava:

Normal021falsefalsefalsetenisové kurty • stolný tenis • plážový volejbal • požičiavanie bicyklov, vodných bicyklov a člnov • animačné programy pre deti i dospelých vobdobí od 18.6. do 10.9. (mini klub, aqua aerobic, športové aktivity) • vobdobí 1.7.- 1.9. večerný program pre dospelých na terase (hudba, hry apod.) • animačné programy bude hotel organizovať v závislosti odepidemiologickej situácie

Upozornenie:

POVINNÉ PLATBY NA MIESTE: pobytová taxa 12-17,99r. 0,60 €/os., od 18 rokov/os. 1,20 €, záverečné upratovanie 29 € (do 4.6. a od 24.9. ZDARMA), vratný depozit (kaucia) 150 €/APP.
Pes nie je povolený.

Na ochranu zdravia všetkých klientov v dôsledku Covid 19 bude ubytovacie zariadenie dodržiavať prísne hygienické predpisy a postupy, ktoré je potrebné rešpektovať.

Najobľúbenejšie výlety:

Rímsky amfiteáter v meste Pula - najpozoruhodnejšia rímska pamiatka v Chorvátsku. Bol postavený v polovici 1. stor. na rozkaz cisára Vespasiána. Údajne ho nechal vystavať na naliehanie svojej priateľky Caenidy, ktorá pochádzala práve z Puly. Amfiteáter pojal 23 000 sediacich divákov. Má tvar elipsy o rozmeroch 132x105 m so 72 oblúkmi. Smerom k moru má tri a na odvrátenej strane dve poschodia.

Mesto Pula - v meste sa ďalej nachádza veľa historicky významných stavieb, napr. Herkulova brána z 1. storočia pred Kristom, triumfálny oblúk rodiny vysokých rímskych úradníkov z 1. storočia, Augustov chrám zo začiatku nášho letopočtu, kde je teraz malé lapidárium s veľmi cennými exponátmi z rímskej doby, ďalej Mariánska katedrála a iné. K mestskej aglomerácii patria rekreačné letoviská Zlatne Stijene, Verudela, Ribarska Koliba.

FAKULTATÍVNE VÝLETY (orientačné ceny) - BENÁTKY EUR 75 - ROVINJ LIMSKÝ FJORD EUR 45 - BRIJUNI JEROLIM EUR 45 - BRIJUNI PICNIC EUR 35 - KAMENJAK park prirode EUR 35 - PLITVICKÉ JAZERÁ EUR 90-115

Popis:

Malá rybárska obec Banjole sa nachádza len cca 6 km od mesta Pula na polostrove Istria. Banjole je vhodné na strávenie pokojnej, kľudnej dovolenky pri mori. Pobrežie letoviska je veľmi členité, kde je veľa zátok a borovicových lesov. Nachádzajú sa tu buď pláže s väčšími kamienkami, alebo aj skalnaté pláže, ktoré sú vhodné aj na opaľovanie.

Letovisko je vyhľadávané nielen pre kúpanie, ale aj pre možnosti športového rybárčenia. Sú tu tiež cyklistické trasy. Ďalšie možnosti pre športové vyžitie môžete nájsť aj v neďalekých letoviskách Premantura a v Meduline.

Výsledné hodnotenie klientov

9,1 vynikajúce
2 x hodnotené
Priemer 9,1
Hotel 9
Izba 9
Servis 8
Pláž 9
Poloha 9
Zábava a šport 10
Pre rodiny 10

Boli sme veľmi milo prekvapení. Domy sú pekné a dobre vybavené. Sú blízko pláže s krištáľovo čistou vodou. Okolie čisté a udržiavané. Dobrá voľba pre strávenie rodinnej dovolenky. Išli by sme znova.

Juliana