hotel Karolina Slnečné pobrežie

Vaša skvelá dovolenka
pre predajcov
vstup

hotel Karolina  

Bulharsko

Slnečné pobrežie

Zobrazit galerii
vypočítať konečnú cenu

práve si prezerá ľudí

Novinka!
Vypočítajte konečnú cenu zájazdu

Zvoľte dopravu

Informácie o ubytovaní Na mape Výlety O stredisku

Oficiálna kategória

* * * *

Poloha:

hotel sa nachádza v blízkosti hotelov Kotva a Esperanto v centre novej, pokojnejšej časti strediska Slnečné pobrežie. Do historického centra Nesebaru sa dostanete krátkou prechádzkou, alebo miestnou autobusovou linkou či vláčikom, ktorý stojí pred hotelom Kotva.

Popis a pláž:

dlhá piesočnatá pláž je vzdialená približne 200 m od hotela. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok. Veľmi pekný hotel s príjemnou atmosférou a kvalitnými službami.

Vybavenie:

vstupná hala s recepciou, klimatizácia, výťahy, spoločenská miestnosť, reštaurácia, lobby bar, bazén s vodopádom – umelá skala s tečúcou vodou, pool bar, vonkajšie moderné sedenie na terase s ležadlami a slnečníkmi zdarma, priestranné štýlové wellness centrum so saunou a masážami, rôzne aromatické kúpele, jacuzzi, infračervená kabínka, WiFi pripojenie na recepcii.

Ubytovanie:

klimatizované 2-lôžkové izby a izby typu Junior studio s možnosťou až 2 prísteliek (max. 2+2. resp. 3+0), majú sprcha/WC, sušič na vlasy, telefón, TV, minibar, resp. chladničku, balkón, detská postieľka na vyžiadanie zdarma (obmedzený počet).

Strava:

raňajky – bufet, možnosť príplatku na All inclusive

Šport a zábava:

v letovisku sú bazény, aquapark, tobogány, vodné skútre, vodné bicykle, windsurfing, lukostreľba, fitness, vodné lyže, tenisové kurty, lety na padákoch, jazda na koňoch, kolky. Diskotéky, karaoke show, reštaurácie, bary, zábavné podniky s folklórnou hudbou, varieté, kasíno a iné zábavné atrakcie pre deti i dospelých. V okolí hotela je množstvo reštaurácií, taverien a kaviarní.

Výsledné hodnotenie klientov

Novinka!