Milujem Bulharsko a presnejsie Primorsko a hlavne ten ich pohodoví život .
Veľmi dobrý hotel, postupne ho renovujú, jedlo fajn, pláž dobrá, Prímorsko nemá chybu, parkovanie je za poplatok ale bolo strážené. Veľmi dobré ihriská. Dovolenka bola pekná.
26.6. - 7.7.2026
12 dní / 9 nocí
Bez stravy
Autobusom
All inclusive