Novinky emailom slúžia na zasielanie aktuálnych informácií o prebiehajúcich zľavách a akciách na vašu e-mailovú adresu

0850 166 911 Po-So 9-19 hod

hotel SEA WORLD RESORT & SPA

Foto Video

Vypočítajte konečnú cenu zájazdu


komplexné cestovné poistenie pre všetky osoby zarátať do ceny

Zákaznícka linka

0850 166 911
Zadajte prosím typ dopravy, poprípade nástupne miesto a následne si zvoľte termín pobytu.

Informácie o ubytovaní

Na mape

Recenzie

Oficiálna kategória:

*****

Hodnotenie klientov:

9.0

Poloha:

hotel sa nachádza v časti Kizilagaç, od Side je vzdialený asi 15 km, od Manavgatu 10 km a 80 km od letiska v Antalyi.

Popis a pláž:

hotel s kvalitnými službami vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií. Nachádza sa priamo pri piesočnato – kamienkovej pláži. Ležadlá, slnečníky a plážové uteráky sú zdarma.

Vybavenie:

vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 3 „á la carte“ reštaurácie, niekoľko barov, kaderníctvo, diskotéka, obchodíky so suvenírmi, minimarket, internetová kaviareň (za poplatok), vnútorný bazén, 2 vonkajšie bazény, bazén so šmykľavkami. WiFi pripojenie v lobby zdarma.

Ubytovanie:

klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky majú kúpeľňu, WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor (za poplatok), minibar (denne dopĺňaný vodou), balkón. K dispozícii sú aj rodinné izby s dvoma samostatnými miestnosťami.

Strava:

ALL INCLUSIVE

Šport a zábava:

hotel organizuje rôzne animačné a zábavné programy. K dispozícii je fitness, sauna, turecké kupele, Spa centrum (za poplatok), na pláži možnosť využiť za poplatok rôzne vodné športy.

All Inclusive služby:

ALL INCLUSIVE - raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov - 10:00 - 01:00 miestne nealkoholické a alkoholické nápoje - neskoré raňajky - v priebehu dňa snack - popoludňajšie občerstvenie káva, čaj, sladké koláče - polnočné občerstvenie - fitness, stolný tenis
 
 • Domov
 • Mapa stránok
 • Odkazy
 • Kontakty
 • Zľavy
 • O nás
 • Poistenie
 • Vysvetlivky
 • Počet slniečok vyjadruje našu mienku a celkový dojem z jednotlivých zariadení, ktorý sa môže líšiť od oficiálnej kategorizácie. Hodnotiacimi kritériami boli poloha, vybavenosť zariadenia a izieb, doplnkové služby a celková atmosféra v ubytovacom zariadení.
  *
  Oficiálna kategória - trieda ubytavacieho zariadenia
  STÁLY KLIENT - je klient, ktorý už bol účastníkom zájazdu organizovaného CK Globtour Group, a.s. a vie túto skutočnosť zdokladovať pokladničným dokladom, zmluvou o obstaraní zájazdu. V prípade, že túto skutočnosť zdokladovať nevie, náš rezervačný systém účasť na zájazde každého klienta overí a potvrdí.
Zákaznícka linka
0850 166 911