Novinky emailom slúžia na zasielanie aktuálnych informácií o prebiehajúcich zľavách a akciách na vašu e-mailovú adresu

0850 166 911 Po-So 9-19 hod

hotel EFTALIA RESORT

Foto Video

Vypočítajte konečnú cenu zájazdu


komplexné cestovné poistenie pre všetky osoby zarátať do ceny

Zákaznícka linka

0850 166 911
Zadajte prosím typ dopravy, poprípade nástupne miesto a následne si zvoľte termín pobytu.

Informácie o ubytovaní

Na mape

Výlety

Recenzie

Oficiálna kategória:

****

Hodnotenie klientov:

8.9

Poloha:

hotelový komplex nachádzajúci sa asi 10 minút od známeho turistického strediska Konakli s množstvom turistických možností. Mesto Alanya je vzdialené 12 km. Letisko je vzdialené 110 km.

Popis a pláž:

komplex pozostávajúci z dvoch 6-poschodových budov. Pláž vzdialená 150 metrov od hotela je prevažne piesočnatá s malými kamienkami a s pozvoľným vstupom. Miestami sa pri vstupe do mora nachádzajú skalnaté časti. Ležadlá, matrace a slnečníky sú zdarma. Hostia hotela Eftalia resort majú 1x za pobyt vstup aj s transferom zdarma do vodného svetu na pláži „Eftalia island“.

Vybavenie:

recepcia, tri reštaurácie – hlavná reštaurácia, reštaurácia typu „á la carte“ a snack reštaurácia. Hotel ponúka 6 rôznych barov, bazénový komplex (2 vonkajšie bazény – plavecký, detský bazén, aquapark so šmykľavkami, 1 vnútorný bazén). WiFi pripojenie v lobby zdarma.

Ubytovanie:

klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek (rozťahovací gauč, možný iba pre deti do 15r.), vlastným sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, balkónom, SAT-TV, trezorom (za poplatok) a minibarom. Rodinné izby pozostávajúce z dvoch samostatných miestností (spálňa a obývacia miestnosť) sa nachádzajú vo vedľajšejšej budove.

Strava:

ALL INCLUSIVE

Šport a zábava:

v hoteli sa organizujú rôzne animačné programy. K dispozícii je fitness, sauna, stolný tenis, biliard, na pláži možnosť rôznych vodných športov, plážový volejbal.

All Inclusive služby:

ALL INCLUSIVE - raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov - 10:00 – 00:00 miestne nealkoholické a alkoholické nápoje - neskoré raňajky - ľahšie občerstvenie vo vybraných hodinách v hoteli aj na pláži - zmrzlina, ovocie, sladké koláče - animačný program - ležadlá, matrace a slnečníky - 1x za pobyt transfer a vstup do vodného sveta na pláži „EFTALIA ISLAND“
 
 • Domov
 • Mapa stránok
 • Odkazy
 • Kontakty
 • Zľavy
 • O nás
 • Poistenie
 • Vysvetlivky
 • Počet slniečok vyjadruje našu mienku a celkový dojem z jednotlivých zariadení, ktorý sa môže líšiť od oficiálnej kategorizácie. Hodnotiacimi kritériami boli poloha, vybavenosť zariadenia a izieb, doplnkové služby a celková atmosféra v ubytovacom zariadení.
  *
  Oficiálna kategória - trieda ubytavacieho zariadenia
  STÁLY KLIENT - je klient, ktorý už bol účastníkom zájazdu organizovaného CK Globtour Group, a.s. a vie túto skutočnosť zdokladovať pokladničným dokladom, zmluvou o obstaraní zájazdu. V prípade, že túto skutočnosť zdokladovať nevie, náš rezervačný systém účasť na zájazde každého klienta overí a potvrdí.
Zákaznícka linka
0850 166 911