NEWSLETTER

Novinky emailom slúžia na zasielanie aktuálnych informácií o prebiehajúcich zľavách a akciách na vašu e-mailovú adresu

0850 166 911 Po-So 9-19 hod

rezidencia SOLONE

Informácie o ubytovaní

Na mape

Recenzie

Oficiálna kategória:

***

Hodnotenie klientov:

8.3

Poloha:

malebné antické mestečko Ascea je postavené vysoko nad morom. Rezidencia Solone ponúka nádherný výhľad do okolia a večer na osvetlené vykopávky rímskeho mesta Velia.

Popis a pláž:

rezidencia Solone sa skladá z 19 hotelových izieb a 25 apartmánov, k dispozícii sú priestranné spoločné priestory, ktoré ponúkajú hosťom možnosť užiť si relaxačný pobyt v úplnej pohode. Villaggio Solone sa nachádza cca 250 m od širokej pláže s jemným pieskom.

Vybavenie:

v objekte sa nachádzajú dva bazény (jeden pre dospelých a jeden pre deti) so slnečnou terasou so slnečníkmi a ležadlami, 2 bary, 2 reštaurácie, súkromné parkovisko (v cene), trezor na recepcii. Plážový servis (1 slnečník, 1 plážové kreslo, 1 ležadlo) na apartmán je zahrnutý v cene.

Ubytovanie:

BILO 3 - (35 m2 ) - izba s manželskou posteľou,obývacia miestnosť s kuchynským kútom a 1 lôžkom, TV, klimatizácia , sociálne zariadenie, terasa alebo veranda. BILO 4 – (40 m2) - izba s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s 2 lôžkami, 2 sociálne zariadenia , TV, klimatizácia, terasa, alebo veranda. V apartmánoch nie sú k dispozícii uteráky a čistiace potreby.

Strava:

bez stravy, s možnosťou varenia.

Šport a zábava:

plavecký bazén so slnečníkmi a ležadlami (obmedzený počet), 2 bary, 2 reštaurácie, animácie, stolný tenis.

Upozornenia:

záverečné upratovanie 20 €/APP

Vypočítajte cenu zájazdu


komplexné cestovné poistenie pre všetky osoby zarátať do ceny

Zákaznícka linka

0850 166 911
Zadajte prosím typ dopravy, poprípade nástupne miesto a následne si zvoľte termín pobytu.
 
 • Domov
 • Mapa stránok
 • Odkazy
 • Kontakty
 • Zľavy
 • O nás
 • Poistenie
 • Vysvetlivky
 • Počet slniečok vyjadruje našu mienku a celkový dojem z jednotlivých zariadení, ktorý sa môže líšiť od oficiálnej kategorizácie. Hodnotiacimi kritériami boli poloha, vybavenosť zariadenia a izieb, doplnkové služby a celková atmosféra v ubytovacom zariadení.
  *
  Oficiálna kategória - trieda ubytavacieho zariadenia
  STÁLY KLIENT - je klient, ktorý už bol účastníkom zájazdu organizovaného CK Globtour Group, a.s. a vie túto skutočnosť zdokladovať pokladničným dokladom, zmluvou o obstaraní zájazdu. V prípade, že túto skutočnosť zdokladovať nevie, náš rezervačný systém účasť na zájazde každého klienta overí a potvrdí.
Zákaznícka linka
0850 166 911