Novinky emailom slúžia na zasielanie aktuálnych informácií o prebiehajúcich zľavách a akciách na vašu e-mailovú adresu

0850 166 911 Po-So 9-19 hod

rezidencia SOLONE

Informácie o ubytovaní

Na mape

Recenzie

Oficiálna kategória:

***

Hodnotenie klientov:

8.3

Poloha:

malebné antické mestečko Ascea je postavené vysoko nad morom. Rezidencia Solone ponúka nádherný výhľad do okolia a večer na osvetlené vykopávky rímskeho mesta Velia.

Popis a pláž:

k dispozícii sú priestranné spoločné priestory, ktoré ponúkajú hosťom možnosť užiť si relaxačný pobyt v úplnej pohode. Villaggio Solone sa nachádza cca 250 m od širokej pláže s jemným pieskom.

Vybavenie:

vstupná hala s recepciou, trezor na recepcii, 2 reštaurácie, 2 bary, slnečná terasa so slnečníkmi a ležadlami (zdarma - obmedzený počet), dva bazény, jeden pre dospelých a jeden pre deti (kúpacia čiapka je povinná). Parkovisko a plážový servis (1 slnečník, 1 plážové kreslo, 1 ležadlo) na izbu/APP je zahrnutý v cene.

Ubytovanie:

Všetky apartmány sú účelne a funkčne zariadené kuchynským kútom so základným vybavením podľa počtu osôb v apartmáne a vlastným príslušenstvom (sprcha/WC), TV, klimatizácia, chladnička a balkón alebo terasa. APP MONO 2 (35 m2) - monolokál pre 2 osoby, štúdio (jedna miestnosť), v ktorej sa nachádzajú 2 lôžka. APP BILO 3 - (35 m2 ) - bilokál pre 3 osoby - spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s gaučom. APP BILO 4 – (40 m2) - bilokál pre 4 osoby - spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby. APP BILO 5 – (45 m2) - bilokál pre 5 osôb - spálňa s manželskou posteľou a prístelkou, obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby. APP TRILO 6 – (50 m2) - trilokál pre 6 osôb - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami a obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby. V apartmánoch nie sú k dispozícii uteráky a čistiace potreby.

Strava:

ubytovanie bez stravy s možnosťou varenia.

Šport a zábava:

vodné športy pri bazéne, resp. na pláži, animácie, stolný tenis.

Vypočítajte cenu zájazdu


komplexné cestovné poistenie pre všetky osoby zarátať do ceny

Zákaznícka linka

0850 166 911
Zadajte prosím typ dopravy, poprípade nástupne miesto a následne si zvoľte termín pobytu.
 
 • Domov
 • Mapa stránok
 • Odkazy
 • Kontakty
 • Zľavy
 • O nás
 • Poistenie
 • Vysvetlivky
 • Počet slniečok vyjadruje našu mienku a celkový dojem z jednotlivých zariadení, ktorý sa môže líšiť od oficiálnej kategorizácie. Hodnotiacimi kritériami boli poloha, vybavenosť zariadenia a izieb, doplnkové služby a celková atmosféra v ubytovacom zariadení.
  *
  Oficiálna kategória - trieda ubytavacieho zariadenia
  STÁLY KLIENT - je klient, ktorý už bol účastníkom zájazdu organizovaného CK Globtour Group, a.s. a vie túto skutočnosť zdokladovať pokladničným dokladom, zmluvou o obstaraní zájazdu. V prípade, že túto skutočnosť zdokladovať nevie, náš rezervačný systém účasť na zájazde každého klienta overí a potvrdí.
Zákaznícka linka
0850 166 911