Novinky emailom slúžia na zasielanie aktuálnych informácií o prebiehajúcich zľavách a akciách na vašu e-mailovú adresu

0850 166 911 Po-So 9-19 hod

depandans MEDENA

Foto Video

Informácie o ubytovaní

Na mape

Výlety

Recenzie

Oficiálna kategória:

**

Hodnotenie klientov:

7.5

Poloha:

asi 2 km od dedinky Seget, 4 km od Trogiru a 7 km od letiska Split.

Popis a pláž:

komplex tvorí hlavná hotelová budova, pozostávajúca z dvoch osemposchodových blokov, postavená vo svahu obklopená borovicami, vzdialená cca 200 m od štrkovo-kamenistej pláže s upravenými plochami na slnenie, ku ktorej sa schádza po schodoch. V bezprostrednej blízkosti pláže sa nachádzajú depandansy, vzdialené od hotela 150 m. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Vybavenie:

centrálna recepcia, denný bar, reštaurácia, pizzeria, gril, predajňa suvenírov, supermarket, kaderníctvo, detský kútik, terasa a gril–reštaurácia „Tamaris“ na pláži. V izbách v hoteli a priestoroch recepcie internetové pripojenie WiFi zdarma. Bezplatné parkovisko nad hotelom.

Ubytovanie:

ZBY TURIST CLASS ** - jednoduché, staršie, pôvodný nábytok, sprcha/WC, telefón, SAT TV a balkón. 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a 2-lôžkové izby s rozťahovacím gaučom (jeden a pol lôžka), ktoré sú vhodné pre rodiny s 2 deťmi. Do rozlohovo klasických 2-lôžkových izieb je možné umiestniť detskú rozkladaciu prístelku.

Strava:

polpenzia, raňajky a večere sú podávané formou bufetu v reštaurácii hotela.

Šport a zábava:

tenis, minigolf, stolný tenis, ihrisko na futbal, volejbal, basketbal, detské ihrisko a vodné športy na pláži. Tanečná terasa, disko klub, animácie pre deti i dospelých od 15.06.-15.09.

Klubové služby:

privítací drink jeden nápoj k večeri využitie tenisových kurtov, minigolfu, stolného tenisu (vo vyhradených hodinách) detská škôlka detská animácia klubová miestnosť (knihy, spoločenské hry, športové potreby) služby delegáta

Vypočítajte cenu zájazdu


komplexné cestovné poistenie pre všetky osoby zarátať do ceny

Zákaznícka linka

0850 166 911
Zadajte prosím typ dopravy, poprípade nástupne miesto a následne si zvoľte termín pobytu.
 
 • Domov
 • Mapa stránok
 • Odkazy
 • Kontakty
 • Zľavy
 • O nás
 • Poistenie
 • Vysvetlivky
 • Počet slniečok vyjadruje našu mienku a celkový dojem z jednotlivých zariadení, ktorý sa môže líšiť od oficiálnej kategorizácie. Hodnotiacimi kritériami boli poloha, vybavenosť zariadenia a izieb, doplnkové služby a celková atmosféra v ubytovacom zariadení.
  *
  Oficiálna kategória - trieda ubytavacieho zariadenia
  STÁLY KLIENT - je klient, ktorý už bol účastníkom zájazdu organizovaného CK Globtour Group, a.s. a vie túto skutočnosť zdokladovať pokladničným dokladom, zmluvou o obstaraní zájazdu. V prípade, že túto skutočnosť zdokladovať nevie, náš rezervačný systém účasť na zájazde každého klienta overí a potvrdí.
Zákaznícka linka
0850 166 911