Novinky emailom slúžia na zasielanie aktuálnych informácií o prebiehajúcich zľavách a akciách na vašu e-mailovú adresu

0850 166 911 Po-So 9-19 hod

hotel STAR

Vypočítajte konečnú cenu zájazdu


komplexné cestovné poistenie pre všetky osoby zarátať do ceny

Zákaznícka linka

0850 166 911
Zadajte prosím typ dopravy, poprípade nástupne miesto a následne si zvoľte termín pobytu.

Informácie o ubytovaní

Na mape

Výlety

O stredisku

Recenzie

Oficiálna kategória:

***

Hodnotenie klientov:

9.0

Poloha:

hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži v centre letoviska. Počas letnej sezóny premáva mini-vláčik po celom stredisku.

Popis a pláž:

2-poschodový hotel, rodinného typu, zariadený pekným nábytkom. Široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok. Veľmi príjemný hotel s výhodnou polohou priamo na pláži a v centre strediska, odporúčame pre všetky vekové kategórie.

Vybavenie:

vstupná hala s recepciou, trezor na recepcii za poplatok, výťah, reštaurácia, denný bar, TV a internetový kútik za poplatok. Hotel nemá vlastné parkovisko, možnosť parkovania neďaleko hotela za poplatok. Možnosť WiFi pripojenia na recepcii zdarma.

Ubytovanie:

je zabezpečené v klimatizovaných izbách a v apartmánoch so sprchou/WC, telefónom, SAT-TV, chladničkou a balkónom s výhľadom na more. IZBY - 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky. APARTMÁNY pre 2 až 4 osoby, majú 2 miestnosti, spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby. Detská postieľka na vyžiadanie zdarma (v obmedzenom počte).

Strava:

raňajky – bufet, možnosť doobjednať večere (spôsob podávania večerí: bufet, resp. obsluha - závisí od počtu objednaných večerí).

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, v letovisku sú bazény, aquapark, šmykľavky, vodné skútre, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyže, lukostreľba, fitness, tenisové kurty, parasailing. Diskotéky, karaoke show, reštaurácie, bary, zábavné podniky s folklórnou hudbou, varieté, kasíno a iné zábavné atrakcie pre deti i dospelých.
 
 • Domov
 • Mapa stránok
 • Odkazy
 • Kontakty
 • Zľavy
 • O nás
 • Poistenie
 • Vysvetlivky
 • Počet slniečok vyjadruje našu mienku a celkový dojem z jednotlivých zariadení, ktorý sa môže líšiť od oficiálnej kategorizácie. Hodnotiacimi kritériami boli poloha, vybavenosť zariadenia a izieb, doplnkové služby a celková atmosféra v ubytovacom zariadení.
  *
  Oficiálna kategória - trieda ubytavacieho zariadenia
  STÁLY KLIENT - je klient, ktorý už bol účastníkom zájazdu organizovaného CK Globtour Group, a.s. a vie túto skutočnosť zdokladovať pokladničným dokladom, zmluvou o obstaraní zájazdu. V prípade, že túto skutočnosť zdokladovať nevie, náš rezervačný systém účasť na zájazde každého klienta overí a potvrdí.
Zákaznícka linka
0850 166 911