Novinky emailom slúžia na zasielanie aktuálnych informácií o prebiehajúcich zľavách a akciách na vašu e-mailovú adresu

0850 166 911 Po-So 9-19 hod

hotel ALBANIAN STAR

Foto Video

Vypočítajte konečnú cenu zájazdu


komplexné cestovné poistenie pre všetky osoby zarátať do ceny

Zákaznícka linka

0850 166 911
Zadajte prosím typ dopravy, poprípade nástupne miesto a následne si zvoľte termín pobytu.

Informácie o ubytovaní

Na mape

Výlety

Recenzie

Oficiálna kategória:

****

Hodnotenie klientov:

8.8

Poloha:

na Dračskej riviére, v časti nazývanej Golem, cca 10 km od centra mesta Durrës (Drač) a cca 40 km od Tirany a letiska Rinas.

Popis a pláž:

obľúbený hotel s výbornou polohou, priamo pri širokej piesočnatej pláži, v najkrajšej časti letoviska. Jeho súčasťou je depandans IBIZA, ktorý sa nachádza hneď za hotelom, od pláže je vzdialený cca 50 m. Ležadlá a slnečníky na vlastnej hotelovej pláži pre hotelových hostí zdarma (2 ležadlá a 1 slnečník/izba).

Vybavenie:

v hoteli ALBANIAN STAR – recepcia (trezor zdarma), aperitív bar, reštaurácia s terasou, konferenčná miestnosť, výťah, WiFi v spoločných priestoroch (zdarma), lekár, otvorený bazén so sladkou vodou, ležadlá pri bazéne zdarma,bezplatné parkovanie (obm. počet miest), bar na pláži.

Ubytovanie:

HOTEL ALBANIAN STAR - klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, majú kúpeľňu so sprchou/WC, fén, SAT TV, minibar a balkón. Izby orientované na morskú stranu sú za príplatok. Niektoré izby majú možnosť až dvoch prísteliek (rozť. kreslá vhodné max. pre 2 deti). Časť hotelových izieb je zrekonštruovaná. DEPANDANS IBIZA – klimatizované 2-lôžkové izby a izby SUITE pre 2–4 os. pozostávajúce z 2 miestností (dve lôžka rozťahovací gauč resp. kreslo), majú kúpeľňu so sprchou/WC, fén, SAT TV, chladničku a balkón.

Strava:

polpenzia, raňajky a večere sú podávané v reštaurácii hotela Albanian Star, raňajky - formou bufetu, večere – formou bufetu v období od 15.06. do 15.09., v ostatných termínoch obsluha – výber z 3 menu, k večeri sa podáva voda.

Šport a zábava:

plážový volejbal, detské ihrisko, vodné športy na pláži. V týždni animačné programy pre deti, 3x živá hudba a 1x albánsky folklórny večer. V okolí reštaurácie, kaviarničky a obchodíky.
 
 • Domov
 • Mapa stránok
 • Odkazy
 • Kontakty
 • Zľavy
 • O nás
 • Poistenie
 • Vysvetlivky
 • Počet slniečok vyjadruje našu mienku a celkový dojem z jednotlivých zariadení, ktorý sa môže líšiť od oficiálnej kategorizácie. Hodnotiacimi kritériami boli poloha, vybavenosť zariadenia a izieb, doplnkové služby a celková atmosféra v ubytovacom zariadení.
  *
  Oficiálna kategória - trieda ubytavacieho zariadenia
  STÁLY KLIENT - je klient, ktorý už bol účastníkom zájazdu organizovaného CK Globtour Group, a.s. a vie túto skutočnosť zdokladovať pokladničným dokladom, zmluvou o obstaraní zájazdu. V prípade, že túto skutočnosť zdokladovať nevie, náš rezervačný systém účasť na zájazde každého klienta overí a potvrdí.
Zákaznícka linka
0850 166 911